İsmet Ayan - Müzik Aletleri Hastanesi

İsmet Ayan

Müzik hayatıma 5 yaşlarında bağlama çalarak başladım, uzun çalışmalar sonucu 16 yaşında bağlama ile sahnelere ilk adımımı attım, daha sonra 20 yaşına kadar bir çok türk halk müziği sanatçısına sazımla eşlik ettim. Vatani görevimi yaparken bir arkadaşım vesilesiyle çok istediğim kemanı nihayet almıştım. 23 yaşımda kemanımla Türk Sanat Müziği gruplarında yer almaya başladım. O yıllarda çok değerli şefim Selçuk TEKAY'la tanıştım.

Yaklaşık 15 yıl gazinolarda, festivallerde, müzikallerde, Zeki MÜREN, Emel SAYIN, Muazzez ABACI, Samime SANAY, Adnan ŞENSES, Erol EVGİN, Nükhet DURU, Yüksel UZEL, Nalan ALTINÖRS, Ayşe MİNE ve daha onlarca Türk müziğinin dev seslerine eşlik ettim.

Daha sonra Gazinolar birer birer kapanıp yok olmaya başladılar. O tarihlerde sahnede kullanmak üzere kendim için yaptığım Türkiye'nin ilk elektro kemanını imal etmek ve piyasaya sunmak üzere bir atölye kurdum, bu atölyede zaman içinde diğer müzik aletlerinin tamir ve bakımı, sahne müzisyenleri için de profesyonel kalitede keman, elektro keman ve elektro ud da imal ediyorduk. Atölyemizde 25 yılın üzerindeki bu tecrübeyle işimizi kaliteli bir biçimde yapmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi atölyemize bir çay içmeye bekliyoruz.

Saygılarımızla...

İsmet AYAN.

İletişim
bakirkoy-keman-dersi
AHŞAP ENSTRÜMANLAR

Her türlü yaylı, mızraplı, telli, vurmalı ahşap müzik aletlerinin tamir ve bakımı garantili bir şekilde yapılır. Keman, Ud, Kanun, Bağlama, Klasik gitar, Akustik gitar, Elektro gitar, Bas gitar tamir ve bakımı yapılır.

baglama
ENSTRÜMAN DERSLERİ

Bize danışmadan karar vermeyin (Bu konuda herhangi bir ücret talep etmiyoruz). Müzik kursları sınıf şeklinde birden fazla kişi ile yapılan derslerle çok sağlıklı sonuçlar vermez. Zaman ve öğrenim açısından Kesinlikle birebir özel ders alınmalıdır. Bize başvurun. Sizleri Bu konuda uzman Hocalara yönlendirelim.

Keman Dersi, Ud Dersi, Bağlama Dersi, Gitar Dersi, Bas gitar Dersi, Klarnet Dersi...