Müzik Aletleri Hastanesi - Elektro Bas Gitar Tamiri

Elektro Bas Gitar Tamiri

Elektro gitar ve bas gitarlarınızın her türlü kırık, çatlak, sap ve entonasyon ayarı, klavye tesviye, perde ve burgu değişimi usta eller tarafından yapılmaktadır. Ayrıca perdesiz gitar kullanmak isteyen müzisyenlerin enstrumanları perdesiz hale dönüştürülebilir. Gitarlarınız kırık çatlak gibi tamirlerin sonunda, boya ve cila desteğiyle ilk günkü görüntüsüne sahip olmaktadır. Gitarlarınızın Manyetik ve elektronik donanımlarının tamiri veya değişimi son derece titizlikle yapılmaktadır

İletişim
bakirkoy-keman-dersi
AHŞAP ENSTRÜMANLAR

Her türlü yaylı, mızraplı, telli, vurmalı ahşap müzik aletlerinin tamir ve bakımı garantili bir şekilde yapılır. Keman, Ud, Kanun, Bağlama, Klasik gitar, Akustik gitar, Elektro gitar, Bas gitar tamir ve bakımı yapılır.

baglama
ENSTRÜMAN DERSLERİ

Bize danışmadan karar vermeyin (Bu konuda herhangi bir ücret talep etmiyoruz). Müzik kursları sınıf şeklinde birden fazla kişi ile yapılan derslerle çok sağlıklı sonuçlar vermez. Zaman ve öğrenim açısından Kesinlikle birebir özel ders alınmalıdır. Bize başvurun. Sizleri Bu konuda uzman Hocalara yönlendirelim.

Keman Dersi, Ud Dersi, Bağlama Dersi, Gitar Dersi, Bas gitar Dersi, Klarnet Dersi...